Pleksi Merdiven Korkuluk

Pleksi Merdiven Korkuluk

Pleksi Merdiven Korkuluk

Pleksi merdiven korkuluğu modelleri konusunda arayış içerisinde iseniz doğru yere hoş geldiniz. Pleksi merdiven Korkuluk sektörü ülkemizdeki en önemli sektörlerden biridir. Gold Küpeşte pleksi merdiven korkuluk sektöründe daha kaliteli ürünler ve şık tasarımlar için çalışmaktadır. Firmamız pleksi faaliyetlerine başladığı tarihten itibaren pleksi korkuluk piyasasında da çok kısa zamanda lider konumuna gelmeyi başarmıştır.

Küpeşte korkuluk sektöründe öncü adımlarla ilerlemekte ve ithal pleksi akrilik ihracatlarıyla kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Renkli ve renksiz çeşidi bulunan pleksi, plastik cam, saydam ve yarı saydamdır. Kolay kesilebilen, delinebilen, işlenebilen hafif bir plastik yapıya sahiptir. Aynı zamanda görünüş olarak da oldukça hoş ve göze hitap eden pleksi yaşam alanlarınıza güzellik ve zerafet katmaktadır.

Pleksi Merdiven Korkuluk Nedir?

  1. Pleksiglas’a istenen şekil rahat bir şekilde verilebilmektedir. İstenen şekle girebilmesi için Alglas Pleksi’ye 120°-150° C’e yeterli olmaktadır. Soğuma işleminden sonra verdiğiniz şekil sabit kalmaktadır.
  2. Pleksiglas bakır gibi serttir.
  3. Pleksiglas ısıya dayanıklı bir malzemedir. Döküm Pleksiglas kalınlık ölçülerine göre 75° C’den itibaren yumuşar ve şekil vermeye hazır hale gelmektedir.
  4. Pleksiglas iklim şartlarına karşı çok fazla direnç göstermektedir. Floresan, opak ve şeffaf renklerde üretimi yapılmaktadır. Plastik olanlar pleksi kadar dirençli değildir. Kırılmaz, solmaz,  iç ve dış mekanlarda rahat bir şekilde kullanılır.
  5. Işık geçirgenliği yüksek ve darbelere karşı dayanıklık göstermektedir. Cama oranla pleksiglas’ın ışık geçirgenliği %92’dir. Cama göre darbelere karşı dayanıklılığı ise 6 kat daha fazladır. Keskin kenarlı olmadığı için yaralanmalara neden olmaz ve ısı geçirgenliği camdan %20 daha azdır.

Pleksi merdiven Korkuluk özellikle pleksiglas merdiven trabzanları genişliği sınırlı basamaklarla görüntü ferahlığı vermektedir. Klasik mekanlara olduğu kadar modern evlere de uyum sağlayan bu hoş tasarımlar merdivenlere görsel zenginlik ve şıklık kazandırmaktadır. Titizlikle meydana getirilen tasarımların üretimi tamamen mekana özel olarak gerçekleştirilmektedir. Üretimde kullanılan pleksi korkuluklar, hava kabarcıklı ya da düz çubuklardan oluşur.

Pleksi Merdiven Korkuluk Çeşitleri

Pleksi merdiven Korkuluk seçeneklerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Firmamız pleksi korkuluk dalında geniş ürün yelpazesi vardır. Tarafımıza ulaşan talepler en kısa süre içerisinde karşılanmaktadır. Pleksi dikme ve baba modelleri ile uygulamasını yaptığımız mekanlara uygun konsepte göre pleksi seçeneği sunmaktadır. Şık ve estetik görünüme sahip pleksi korkuluk ve trabzanları ithal ettiğimiz çubuklardan üretmekteyiz. Pleksiler şeffaflıkları sayesinde bulundukları ortama uyum sağlarlar.

Pleksi Merdiven Korkuluğu Modelleri

Pleksi merdiven korkuluğu modellerinde firmamız oldukça fazla ürün seçeneğine sahiptir. Farklı ürün yelpazesine sahip olan kuruluşumuz, bu nedenle dikkat çekmektedir. Titizlikle yaptığımız işleri zamanında teslim eder ve uygun ödeme seçenekleri sunmaktayız. Genelde inşaat sektörüne hitap etmekte olan işimiz, bunun yanında, konut ve lüx villa projelerinde de çalışmaktayız.

Pleksi Merdiven korkuluk seçeneklerinizde her zaman gününde teslim, yüksek kalite, hatasız uygulama ile siz kıymetli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Pleksi merdiven Korkulukları ve Çeşitleri; TRABZAN, MERDİVEN, KORKULUK, CAM KORKULUK, ŞEFFAF PLEKSİ MERDİVEN KORKULUK, PİRİNÇ KÜPEŞTE, PLEKSİ MERDİVEN KORKULUĞU, PLEKSİ MERDİVEN KÜPEŞTE, PLEKSİ MERDİVEN KORKULUK, PLEKSİ DİKME AYAK MALZEME SATIŞI, ALÜMİNYUM KÜPEŞTE, CAM MERDİVEN KORKULUK ürün ve hizmetlerinde TÜRKİYE’NİN İLK 3 PLEKSİ KÜPEŞTE FİRMASI ARASINDA ÜRETİCİ TOPTAN VE PAREKENDE MALZEME SATICISIYIZ.

PLEKSİ MERDİVEN KORKULUK DİKME AYAK MODELLERİ VE MALZEME SATIŞI

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Tüm illerde küpeşte uygulama ve küpeşte malzeme satışı yapılmaktadır. Türkiye’nin İlleri:
01 Adana, 02 Adıyaman, 03 Afyon, 04 Ağrı, 05 Amasya, 06 Ankara, 07 Antalya, 08 Artvin, 09 Aydın, 10 Balıkesir, 11 Bilecik, 12 Bingöl, 13 Bitlis, 14 Bolu, 15 Burdur, 16 Bursa, 17 Çanakkale, 18 Çankırı, 19 Çorum, 20 Denizli, 21 Diyarbakır, 22 Edirne, 23 Elazığ, 24 Erzincan, 25 Erzurum, 26 Eskişehir, 27 Gaziantep, 28 Giresun, 29 Gümüşhane, 30 Hakkari, 31 Hatay, 32 Isparta, 33 İçel (Mersin), 34 İstanbul, 35 İzmir, 36 Kars, 37 Kastamonu, 38 Kayseri, 39 Kırklareli, 40 Kırşehir, 41 Kocaeli, 42 Konya, 43 Kütahya, 44 Malatya, 45 Manisa, 46 Kahramanmaraş, 47 Mardin, 48 Muğla, 49 Muş, 50 Nevşehir, 51 Niğde, 52 Ordu, 53 Rize, 54 Sakarya, 55 Samsun, 56 Siirt, 57 Sinop, 58 Sivas, 59 Tekirdağ, 60 Tokat, 61 Trabzon, 62 Tunceli, 63 Şanlıurfa, 64 Uşak, 65 Van, 66 Yozgat, 67 Zonguldak, 68 Aksaray, 69 Bayburt, 70 Karaman, 71 Kırıkkale, 72 Batman, 73 Şırnak, 74 Bartın, 75 Ardahan, 76 Iğdır, 77 Yalova, 78 Karabük, 79 Kilis, 80 Osmaniye, 81 Düzce

Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim? :)
© Gold Küpeşte | 1995 - 2022. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.