Pirinç Sehpa, Titanyum, Sarı

Pirinç Sehpa, Titanyum, Sarı

Pirinç Sehpa Mekanların olmazsa olmaz kullanışlı ürünleri masa ve sehpalardır. Dekorasyon açısından bu ürünlerin katkısı oldukça çoktur. Masa ve sehpalar fonksiyonellik açısından her mekanda mutlaka bulunması gereken ürünlerdir. Kullanım şekilleri ve farklı özellikleri ile dikkat çekmektedirler. Genelde dekoratif amaçlı tercih edilmekte olan ürünler aynı zamanda oldukça başarılı işlevsel çözümlerde sunmaktadırlar. Pirinç sehpa, cam sehpa, mermer sehpa, metal sehpa, ahşap sehpa veya sertleştirilmiş plastikten üretilen masa ve sehpalar dekorasyonda her tarza rahatlıkla uyum sağlayabilir. Özellikle pirinç sehpalar son dönemlerde çokça tercih edilmektedir.

Pirinç Malzeme Nedir?

Pirinç metal ilk olarak M.Ö. 8000’li yıllarda kullanıldığı bilinmekte olan pirinç, bakıra Alm. Kupfer, Fr. Cuivre, İng. Copper elementlerinden oluşan kırmızı renkli bir metaldir. En eski pirinç malzemesi günümüze kadar gelen kalamin pirincidir. Pirinç kolay işlenebilen, sert yapı formu yanı sıra dövülebilirliği bakır içeriğine bağlı, bir metaldir. Beyaz pirinçler ise % 55’in altında bakır ihtiva ettiğinden dolayı zor işlenmektedir. Sert lehim çalışmalarında yalnızca toz haline dönüştürüldüğünde uygulanmaları mümkün hale gelebilmektedir.

Pirinç Malzemeden Üretilen Ürünler

  • Ferforje Korkuluk(Küpeşte)
  • Sehpa
  • Mağaza Standı
  • Masa Ayakları
  • Avize
  • Sehpa
  • Karyola Başlıklar

Özel olarak tasarlanan pirinç sehpalar rahat kullanımı ve şık tasarımı ile  evinizin en dikkat çeken bölgesinde yer alacaktır. Pirinç malzemenin en iyi biçimde işlenerek ortaya çıkarılması ürünün her alanda kullanılmasında etkili olmuştur. Talep ve isteğe göre farklı çeşitte pirinç sehpa tasarımları da yapmaktayız.

Ev Dekorasyonunda Pirinç Sehpa

Firmamızın siz müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Her evin, işyerinin tarzına uygun şık ve modern sehpa çeşitleri ile beğeni toplayan koleksiyonumuzda bulunan dekoratif pirinç sehpa modelleri arasında zigon sehpalar, orta sehpalar ve yan sehpalar yer almaktadır. Sarı pirinç sehpalar hem renkleri eskitme, bronz ve parlak olmak üzere hem de özel detayları ile evinize zerafet katacaktır.

Firmamızda çeşitli tasarım ürünü sehpa modellerini bulabilir veya özel sipariş verebilirsiniz. Gold Küpeşte firması pirinç ve bütün ürünlerimizde olduğu gibi kaliteden ödün vermeden ve uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ürünlerimizin çoğunda ölçü ve renk değişikliği imkanı bulunmaktadır. Ama sehpa gibi aksesuar ürünlerinde daha çok renk değişikliği imkanı sunmaktayız. Mermer sehpa modellerinde ise uzun üretim süresini kabul eden müşterilerimiz için özel üretim yapmaktayız. Yeni sezon tasarımlarımız olan birbirinden şık,modern ve yenilikçi pirinç sehpalar siz müşterilerimizi beklemektedir. Zamanında teslimat, güvenilir hizmet sunmaktayız.

Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim? :)
© Gold Küpeşte | 1995 - 2022. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.