Küpeşte Modelleri

Küpeşte Modelleri Nelerdir?

Pleksi Merdiven Korkulukları, Şeffaf Pleksi Merdiven Korkuluk, Pirinç Küpeşte, Pleksi Merdiven Korkuluğu, Pleksi Merdiven Küpeşte, Pleksi Dikme Ayak Satışı, Alüminyum Küpeşte, Cam Merdiven Korkuluk, Camlı Merdiven Küpeşte imalatı yapıyoruz.

Türkiye’nin ilk 3 Pleksi Küpeşte Firması Arasında Üretici Toptan ve Perakende Malzeme Satıcısıyız.

Siz de Pleksi Merdiven, Merdiven Korkuluğu satış ve uygulamaları için firmamız ile iletişime geçebilir, kuruluşumuz güvencesi ile profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.


Pleksi Korkuluk Uygulamaları

Dekoratif Pleksi Küpeşteleri en uygun fiyatlarla, hızlıca alabilirsiniz.


Pleksi Merdiven Korkuluk Nedir?

Mimaride ve inşaat sektöründe; Merdiven, teras, balkon, gibi yapılarda güvenlik, estetik ve şıklık için dekoratif amaçlı, tasarım uygulamasına Pleksi Küpeşte Korkuluk denir.

Merdiven yapımında pek çok malzeme kullanılabilir. Pleksi kullanarak yapılan uygulamaya Pleksi Merdiven Korkuluk denir.

Kristal Merdiven Korkuluk – Dekoratif Merdiven Korkulukları – Merdiven Korkuluğu, Üretici Toptan ve Perakende Malzeme Satıcısı, Pleksi Küpeşte Firması – Gold Küpeşte


Alüminyum Küpeşte Modelleri

Alüminyum küpeşte sistemleri demontedir. Yani profiller parça şeklindedir. Parçalar birbirlerine monte edilerek alüminyum küpeşte oluşturulur. Alüminyum küpeşte sistemi oluşturulurken, parçalar farklı şekillerde kullanılarak değişik modeller oluşturulabilir. Farklı tasarımlarda alüminyum küpeşte modellerini sizler için oluşturuyor, beğeninize sunuyoruz. Web sitemizde yer alan modeller örnek teşkil eder, sizin isteğinize bağlı olarak değişik şekillerde modeller de oluşturulabilir.


Küpeşte Nedir?

Mimaride ve inşaat alanlarında; Merdiven, teras, balkon, gibi yapılarda güvenlik, estetik ve şıklık için dekoratif amaçlı tasarım uygulamasına küpeşte denir.

Denizcilik ve yatçılık alanında ise; Tekne, gemi, yat gibi deniz araçlarında da aynı şekilde güvenlik, estetik için yapılan uygulamaya küpeşte denir.

Pleksi kullanarak yapılan uygulamaya pleksi küpeşte denir. Pirinç kullanılarak yapılan uygulamaya pirinç küpeşte denir. Döküm kullanılarak yapılan uygulamaya döküm küpeşte denir. Alüminyum kullanılarak yapılan uygulamaya alüminyum küpeşte denir. Küpeşte ve korkuluk kelimeleri aynı anlama gelir. Cam malzeme kullanılarak yapılan uygulamaya cam küpeşte denir. Merdiven uygulamasında kullanımı merdiven küpeşte veya merdiven korkuluk şeklinde anılır.

Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim? :)
© Gold Küpeşte | 1995 - 2022. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.