Pirinç Karyola

Pirinç Karyola Nedir?

Pirinç Karyola

Pirinç KaryolaTarihçilere göre pirinç malzeme milattan önceye dayanan dönemlerde de biliniyordu ve bu açıdan bakınca Viktorya dönemini hatırlatan bu pirinç karyola aslında bizi o kadar da geriye götürmüyor.

Pirinç yüzyıllardır dekorasyonun baş tacı olarak yerini koruyor. Altın rengine sahip olması nedeniyle uzun yıllar statü göstermesi sebebiyle tercih sıralamasında başlarda yerini korumaktadır. Yatak odaların da  sıkça tercih edilen Pirinç Karyolalar hem estetik hem şık görünümü ile farklı konsept isteyenler için imkanlar sunuyor.

Yatak odalarında yenilikçi modern çizgilerin yanı sıra klasik detaylarla bezenmiş alanlar içinde olanak sağlayan pirinç karyola modelleri oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olarak siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Konsept seçenekleri farklı tasarımlarda yorumlayan iç dizayn ve göz alıcı estetik açısından dikkat çeken pirinç karyola modelleri her alana uyum sağlamaktadır.

Pirinç Karyola eviniz için şık bir alternatif sunarken ölçülü uygulamalarda tek kişilik çift kişilik olarak farklı çözümler sunmaktadır. Her yatak için kolay uygulanabilen pirinç karyola tasarımları başlıkları ile dekorasyona çok farklı bir hava katıyor.

Pirinç Karyolalar yatak ve baza kullanımından vazgeçenler için de farklı uygulamalar , çözümler sunmaktadır. Baza ve Karyolalarını değiştirenler farklı ölçülerde pirinç karyolalara sahip olabilirler. Dekoratif pirinç karyola Modelleri ile modern veya otantik bir ortam yaratabilirsiniz. Yatak odasında kullanacağınız pirinç avizelerle çok şık bir kombin yapabilirsiniz. Altın renginin zerafetini tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Yatak Odası dekorasyonunda pirinç ile bakır veya altın rengine daha yakın objeler ile tamamlayabilirsiniz buda farklı çizgilerle modern görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır.

Baza veya karyolalarınız da yatak çerçevenizi değiştirmeden yalnızca başlık değişimi ile de şık bir dekor elde edebilirsiniz. Özellikle baza kullanmaktan vazgeçmeyenler için çift kişilik bazalara tek kişilik bazalarınıza sadece başlık uygulaması da yapabilirsiniz. Bazalar geniş bir alana dağılacak eşyaları altında toplar düzenli bir görünüm sağladığından bir çok ev hanımının ilk tercihidir. Bütünlüğü bozmamak adına Pirinç Karyola başlıklarını da sizin ölçülerinize göre uygulamaya dahil edebiliyorsunuz. Pirinç malzeme olarak kolay şekil alabilen oldukça uzun ömürlü malzeme olduğundan uygulama alanlarıda oldukça geniştir.

El işçiliğinin en güzel örneklerini bir araya getiren pirinç Karyola başlıkları ile yatak odalarınıza göz dolduran güzellik katmanız mümkün. Pirinç karyolalar sarı ya da beyaz olabilmekte. Son derece sade tasarımların yanı sıra, oldukça süslü olanları da mevcut. Son yıllarda bu nostaljik malzeme ile oldukça modern tasarımlar göze çarpmakta. Oval, yuvarlak tasarımlar, düz ve minimalist bir yaklaşımla üretilen pirinç karyolalar da bulabilirsiniz. Yine de ben biraz gösterişli olmalarının pirinç karyolalara daha yakıştığı kanaatindeyim.

Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim? :)
© Gold Küpeşte | 1995 - 2022. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.