Pleksi Merdiven Korkuluğu

Pleksi Merdiven Korkuluğu

Pleksi Merdiven Korkuluğu 

Pleksi cam korkuluk evinizde ya da ofis ortamlarınızda tercih edebileceğiniz şeffaf cam  korkuluk çeşididir.

Pleksi Merdiven Korkuluğu kristal şeffaflığında tüm mekanlara uyum sağlayan ve ısıyla karşı karşıya gelmesi sonucunda  kolay şekil alan renkli ve renksiz çeşitleri bulunan bir tür plastik türüdür.

Ve plastik cam olarak da adlandırabileceğimiz bu ürünler estetiklik açısından da dikkat çeken kullanışlı bir maddedir. Cam yapıda olmasına rağmen  hafif olmasıyla bilinir ve oldukça dayanıklıdır. Birçok malzemeyle kolay uyum sağladığı için de tercih edilen bu ürünler şeffaflığı nedeniyle de mekan da ferahlık ve genişlik hissi uyandırır.

Piyasada korkuluk işlevi bakımından merdiven gibi düşme tehlikesi bulunan yerlere önlem amaçlı  çekilen duvar olarak bilinen Pleksi Cam korkuluk sistemleri bilinen diğer korunma yöntemleri arasında güvenle kullanılabilecek alternatifler ürünler  arasında yer almaktadır. Firmamız 23 yıllık deneyim ve uzmanlığı ile en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatları sizlere sunabilmektedir. Toptan ve Perakende Pleksi Cam  Korkuluk talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kafanıza takılan sorulara çözüm bulabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde  pleksi cam korkuluk modelini  görmektesiniz. Pleksi Cam Korkuluk sistemleri  pleksi dikme ve pleksi baba denilen ana malzemelerinden oluşmaktadır.  Eğer sizlerde evinizde ya da ofisinizde bu tarz sistemleri yaptırmayı düşünüyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz bilgiler ışığında sistemlerimiz ile ilgili ön bilgi verebilir ve  daha doğru verilerle fiyat teklifi verebilmek adına, eviniz veya iş yerinizde keşif yapmayı talep edebiliriz. Firma prensibi olarak yüksek müşteri memnuniyeti, en uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Gold Küpeşte ailesi olarak; 1995 yılından bu yana sektörün öncüleri olma yolunda ilerlemekteyiz.  Gold Küpeşte ailesi korkuluk sektöründe yenilikleri takip eden müşteri memnuniyetine önem veren kaliteden ödün vermeyen  en iyi hizmet anlayışını benimseyen bir firmadır.

Gold Küpeşte ailesi  olarak, korkuluk sistemleri alanında  üretim, satış, servis hizmetleri açısından gerek   işçilik ve malzeme kalitesi olarak firmamızın ismini bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak ve sektörde  akla ilk gelen bir marka olmak hedeflerimizin arasındadır. Aynı şekilde pleksi cam korkuluk alanında da markalaşmak ve başarılı olmak hedeflerimizden biridir.

Sizde eviniz, iş yeriniz veya bulunduğunuz mekan için, pleksi cam korkuluk yaptırmayı düşünürseniz, iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

merdiven10


merdiven18

merdiven19

merdiven13


merdiven20

merdiven17

merdiven14

Pleksi Merdiven Korkuluğu Modelleri,DİKME,AYAK,MALZEME,

SATIŞLARI

© Gold Küpeşte | 1995 - 2021. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.