Pleksi Dikme Ayak

Pleksi Dikme Ayak Malzeme Satışı 

Pleksi küpeşte/pleksi merdiven korkuluk/pleksi korkuluk/pleksi merdiven korkulukları /pleksi merdiven korkuluğu/dikme/ayak /modelleri/satışı/fiyat/listesi/

Pleksi cam korkuluk, merdiven korkuluk, küpeşte korkuluk uygulamalarında kullanılan pleksi dikme ayak modelleridir. Evinizde ya da ofis ortamlarınızda tercih ettiğiniz ürünlerin içinde yer alan bir ürün çeşitlerindendir.

Pleksi Cam korkuluk gibi kristal şeffaflığında olan ürünlerde kullanılan pleksi dikme ayak tüm mekanlara uyum sağlayan ve ısıyla karşı karşıya gelmesi sonucunda  kolay şekil alan renkli ve renksiz çeşitleri bulunan bir tür plastik türü olarak ta bilinir.

Ve plastik cam olarak da bilinen bu ürünler estetiklik açısından da dikkat çeken kullanışlı bir maddedir. Cam yapıda olmasına rağmen  hafif zarif olmasıyla da bilinir ve oldukça dayanıklıdır. Birçok malzemeyle kolay uyum sağladığı için de tercih edilen bu ürünler yapısından dolayı  mekan da ferahlık ve genişlik hissi uyandırır. Piyasada işlevi bakımından merdiven gibi düşme tehlikesi bulunan yerlere önlem amaçlı  çekilen duvar olarak bilinen Pleksi ürünlerde kullanılan alternatifler ürünler arasında pleksi dikme ayak modelleri yer almaktadır.

Pleksi Özellikleri:

  1. Pleksiglas’a istenen şekil rahat bir şekilde verilebilmektedir. İstenen şekle girebilmesi için Alglas Pleksi’ye 120°-150° C’e yeterli olmaktadır. Soğuma işleminden sonra verdiğiniz şekil sabit kalmaktadır.
  2. Pleksiglas bakır gibi serttir.
  3. Pleksiglas ısıya dayanıklı bir malzemedir, bu nedenle Döküm Pleksiglas kalınlık ölçülerine göre 75° C’den itibaren yumuşar ve şekil vermeye hazır hale gelmektedir.
  4. Pleksiglas iklim şartlarına karşı çok fazla direnç göstermektedir. Floresan, opak ve şeffaf renklerde üretimi yapılabilmektedir. Plastik olanlar pleksi kadar dirençli değildir. Kırılmaz, solmaz,  iç ve dış mekanlarda rahat bir şekilde kullanılır.
  5. Işık geçirgenliği yüksek ve darbelere karşı dayanıklılık göstermektedir.  Cama oranla pleksiglas’ın ışık geçirgenliği %92’dir. Cama göre darbelere karşı dayanıklılığı ise 6 kat daha fazladır. Keskin kenarlı olmadığı için yaralanmalara neden olmaz ve ısı geçirgenliği camdan %20 daha azdır.

Firmamız Gold Küpeşte  23 yıllık deneyim ve uzmanlığı ile en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyatları sizlere sunmaktadır. Toptan veya Perakende ürün talepleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Pleksi Cam Korkuluk sistemlerinde pleksi dikme ayak ve pleksi baba denilen ana malzemelerinden oluşur.  Eğer sizlerde evinizde ya da ofisinizde bu tarz sistemleri yaptırmayı düşünüyorsanız bizi tercih edebilir .

Ayrıca verdiğiniz bilgiler ışığında sistemlerimiz ile ilgili ön bilgi verebilir ve  daha doğru verilerle fiyat teklifi verebilmek adına, eviniz veya iş yerinizde keşif yapmayı talep edebiliriz. Firma prensibi olarak yüksek müşteri memnuniyeti, en uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

PLEKSİ DİKME AYAK SATIŞI, PLEKSİ DİKME AYAK SATIŞLARI, PLEKSİ DİKME AYAK FİYATI, PLEKSİ DİKME AYAK FİYATLARI, PLEKSİ DİKME AYAK FİYAT LİSTESİ, CAMLI PLEKSİ, AKRELİK PLEKSİ DİKME AYAK.

© Gold Küpeşte | 1995 - 2021. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.