Pirinç Küpeşte

Pirinç Küpeşte Modelleri

Pirinç küpeşte modelleri ile hizmetinizdeyiz. Tüm dekorasyon alanlarında yaygın olarak kullanılan pirinç merdiven küpeşteler firmamızca üretilerek en uygun fiyatlarla ve dayanıklı olarak üretilmektedir. Mevsim değişimlerine karşı oksit yapma olasılığı çok az olan bakır ve çinko oranına göre fırın vernik yapılır. En uzun sürede parlak bronz, eskitme, satina dikme çeşitleri merdivenlerde kullanılmak üzere sizlere sunulmaktadır.

Mimari ve Dekoratif amaçlı hotel, restaurant, bar, cafe, bina içi dubleks yada villa gibi konutlarda,altın görünümlü kaplama ile kristal malzeme her zaman CNC işlenir. Parçalar kombine edilerek harika görünüm sunulmaktadır. Düzenli bir merdiven, korkuluk,küpeşte ve trabzan ile metal işleme makinası lazer kesimli motif desenleri cnc tezgahlarda özenle işlenir. Son kullanıcı gold gibi demir malzemenin tüm dekorasyon tasarımlarında üst küpeşte borusu vernik kaplama ile her basamağa taşıyıcı dikmeler konularak montaj uygulanmaktadır.

Pirinç küpeşte

Pirinç küpeşte modeli

Eskitme Küpeşte Zerafeti

Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde ihtişama önem veren insanların vazgeçilmez objeleri vardır. Gazino, kumarhane özellikle eğlencenin bol olduğu mekanlarda, karşılama girişi ve engelli rampası çıkışlarına iç mekanda camlı kristal pirinç adeta şık bir görüntü sağlamayı başarmıştır. Özel Tasarım küpeşte ve istekler doğrultusunda el işçiliği ile lama ve profil küpeşte merdiven ile uyum sağlaması gereken modelleri farklı ebatlarda, çubuk bağlantı elemanları duvar yakınlığına göre hesaplanıp zemin üzerine donatılmıştır. Satina, eskitme küpeşte en çok arzu edilen yeni ürünler arasında yer bulunmaktadır.

Merdiven korkuluğu oluşturmak için nikel kaplama gibi platin renk tercihi gibi sarı metal pahalı bir malzeme olarak da bilinebilir. Yuvarlak boru ile dikme aralarına farklı parlak yapısal değerleri çoğu mukavameti olağanüstü paslanmayan özel fırın vernik ile bakım gerektirmeden uzun yıllar sizlere sunulmaktadır. Pirinç küpeşte modellerimiz ile dilediğiniz alanlara farklı bir hava katıyoruz.

Pirinç Küpeşte, Pirinç Merdiven Korkuluk, Pirinç Merdiven Korkulukları, Pirinç Pleksi KorkulukPirinç Küpeşte Pleksi Özellikleri;

 • Pirinç küpeşteler ,merdivenlerin kenarlarında sıklıkla tercih edilmektedir
 • Küpeşte de  Çok zengin aksesuar çeşidine sahip olursunuz
 • Pirinç  iç ve dış mekanlar da rahatlıkla kullanılabilir.
 • Pirinç Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına estetik, görsellik ve uzun ömürlülük sağlayarak yapılarınızın değerini arttırır.
 • Pirinç oldukça dayanıklık bir yapıya sahiptir.
 • Yapıların atmosferine göre uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve uygulama çeşitliliği sağlar. İstenilen şekillerde uygulama yapılabilir.
 • Korkuluklar temizlik dışında hiçbir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz kullanım imkanı sağlar.
 • Geri dönüşüm özelliliğiyle ile doğa dostudur.

Pirinç Küpeşte Korkuluk İmalatı

 • Pleksi Korkuluk modelleri uzun ömürlü kullanım sağlar.
 • Pleksi küpeşte kalınlıklarına göre 75° C’den itibaran yumuşar ve şekil vermeye hazır hale gelir.
 • Pleksi küpeşte paslanmaz çelik sert alüminyum pirinç sarı alüminyum kaplama desenli üst boru olarak modeller olarak uygulanmaktadır.
 • Pleksi küpeşte istenen form rahatlıkla verilir.İstenen forma girmesi için Pleksi’ye 120°-150° C’e yeterlidir.
 • Soğuduktan sonra verdiğiniz form sabit kalır.

Küpeşte modellerimiz ile aradığınız nitelikteki ürünleri sizlere sunuyoruz. Pirinç korkuluk, pirinç merdiven küpeşte ve diğer ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Siz hayal edin goldkupeste.com hayallerinizi gerçeğe kavuştursun.

İlginizi çekebilir : Pleksi Korkuluk

Open chat
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim? :)
© Gold Küpeşte | 1995 - 2022. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.