Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte başta balkon ve fransız balkonlar olmak üzere çok çeşitli alanlarda kullanılabilir.

Alüminyum yapısı nedeniyle pirinç küpeşte modellerine göre daha hafif ve sadedir. Ancak dayanıklılık konusunda pirinç küpeşte modelleri tercih edilmelidir.

Alüminyum küpeştelerin daha çok balkon yükseltmelerinde duvar üstü kullanılmalarını önermekteyiz.


Alüminyum Küpeşte Uygulamaları


Alüminyum Küpeşte Nedir ?

Alüminyum küpeşte merdivenleri, balkon küpeşte, havuz küpeşte, galeriler için emniyeti ve hoş bir görünüm sağlamak için yapılan montajlamadır. Demontaj olduğu için istenilen modelde tasarlanıp montajlama yapılabilir,küpeşte,Merdiven Korkuluğu, Goldküpeşte alüminyum küpeşte,pleksi küpeşte,ahşap küpeşte,malzeme,ayak,dikme,satışı sektörünün en tanınmış isimlerinden olan firmamız küpeşte,Korkuluk Sistemleri ve yanı sıra Paslanmaz küpeşte, pleksi küpeşte,pirinç küpeşte,ahşap küpeşte,ayak,dikme,montaja hazır, kare küpeşte, Kutu küpeşte,

Alüminyum, küpeşte, yumuşak ve hafif bir metal olup mat gümüşümsü Küpeşte renktedir. Bu renk, havaya maruz kaldığında üzerinde oluşan ince oksit tabakasından ileri gelir. Alüminyum, zehirleyici ve manyetik değildir. Kıvılcım çıkarmaz KÜPEŞTE dayanımı yaklaşık 49 Mega Paskal (MPa) iken alaşımlandırıldığında bu değer 700 MPa’a çıkar. Yoğunluğu, çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. KÜPEŞTE, Kolaylıkla dövülebilir, makinede işlenebilir ve dökülebilir. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması, üzerinde oluşan oksit tabakasının koruyucu olmasındandır. KÜPEŞTE Elektrik iletkenliği %64,94 IACS dir (saf Al, 2 °C’de). GOLD KÜPEŞTE SİZLERE BÖYLE Bİ HİJYENİK ALÜMİNYUM KÜPEŞTE UYGULAMAKLA GURUR DUYAR.

İmalatlarını yapmış olduğumuz Metal Dekorasyon firmamızda, yenilikci ve güvenilir kaliteli bir hizmet vermek için yıllarını bu sektöre harcamış olan firmamız alüminyum küpeşte dalında rakip tanımıyor ve her geçen gün yeni projelerle bünseyinde başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe deneyim bizleri sektörde çok kısa bi süre içerisinde lider konuma getirmiş ve sürekli araştırmacı ve kendini yenileyen firmamız siz müşterilerimize alüminyum küpeşte konusunda modern ve estetik tasarımlarıyla ve bunun beraberinde ödeme konusunda çok cazip fiyatlarıyla sizlerin beğenisini kazanmak için her türlü kolaylığı sağlamaktadayız .Özellikle alüminyum küpeşte sektörüne getirdiği başarılar ile adından söz ettiren firma kalitesinden ödün vermeyerek hizmetlerine devam etmektedir.

© Gold Küpeşte | 1995 - 2021. Sitedeki Resim ya da İçerikleri İzinsiz Kopyalamak Yasaktır.